لیزر الکساندرایت کندلا 2022

مشخصات دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2022

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2022 یک دستگاه لیزر موهای زائد با طول موج 755 نانومتر است.

این از نظر درجه استاندارد در سطح بسیار بالایی است که علاوه بر حفاظت اپیدرمال بیشترین توان ممکن را برای درمان ایمن و مؤثر فراهم می‌کند.
دستگاه لیزر الکساندرایت با ایجاد گرمای بالا و نفوذ قوی به عمیق ترین لایه‌های پوست، به فولیکول‌های مو آسیب رسانده و به این ترتیب، موهای زائد را برای همیشه از بین میبرد.
مزایای زیادی درباره دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2022 وجود دارد که ایمنی و بدون درد بودن آن برای افراد حساس به درد، مزیت ویژه ای است. به این صورت که، وجود دستگاه خنک کننده، یک کاهش دهنده درد است که قبل و بعد از انجام عمل، باعث ایجاد راحتی در شخص مراجعه کننده میشود.
همانند سایر دستگاه‌های پیشرفته، دستگاه الکساندرایت دوره ریکاوری خیلی کمی دارد و فرد، بلافاصله پس از انجام درمان، میتواند به امور روزمره خود بپردازد و آثار بهبودی را با سرعت بیشتری حس کند. حتی وجود یک دستگاه نمایشگر لمسی، کار را برای پزشکان و دستیاران آن ها ساده میکند. دستگاه الساندرایت علاوه بر درمان موهای زائد، در زیبایی پوست تاثیر بسزایی دارد و باعث لیفتینگ پوست صورت و سفت شدن پوست میشود. طول دوره درمان نیز با توجه به نوع پوست و نوع موهای زائد و مقدار آن ها، متغیر است، ولی در کل بین 4 تا 10 جلسه کافی است تا بتوانید به حذف دائم موهای زائد خود برسید.

کاربردهای محصول


 1• حذف دائمی موهای زائد
 2• روشن کردن پوست
 3• جوان‌سازی پوست و حذف سلول‌های مرده پوست

مزایای استفاده


لیزر الکس کندلا دارای خصوصیات ویژه ای است که آن را به نسبت دیگر لیزر موهای زائد متمایز می‌کند. برخی از این خصوصیات را میتوان فقط و فقط در لیزر الکس کندلا مشاهده کرد. این ویژگی ها عبارتند از:
1• راحتی و احساس امنیت بیمار حین انجام لیزر با الکس کندلا
2• بازدهی بالا
3• تکنولوژی خنک کننده پیشرفته
4• دارای تاییده FDA
5• ضریب خطای پایین
6• سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب
7• قابلیت استفاده برای پوست های روشن و تیره

با در نظر داشتن این موارد، میتوان ادعا کرد که بیشتر مراجعه کنندگان اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر موی کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

برای لیزر موهای زائد با الکساندرایت کندلا چند جلسه مورد نیاز است؟


تعداد جلسات لیزر با الکساندرایت کندلا به عوامل متعددی بستگی دارد که معمولا در اولین مراجعه‌ به مراکز لیزر، توسط متخصص پوست تعیین خواهد شد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین جلسات لیزر، ناحیه‌ای است که میخواهید لیزر شود. موهای قسمت‌های مختلف به جلسات متفاوتی نیاز دارند. البته عواملی از قبیل رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن است که در از بین رفتن موها مؤثر است.

لیزر الکساندرایت کندلا برای چه پوست هایی مناسب است؟


معمولا از لیزر الکس کندلا برای پوست های روشن استفاده می‌شود. این دستگاه برای پوست‌های خیلی تیره مناسب نیست چرا که ممکن است با آسیب به رنگدانه‌های پوست، قسمتی از غشای خارجی پوست را روشن کند.

شما همراه با پزشکان و اپراتور های مجرب در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب میتوانید مشاوره رایگان داشته باشید و از نتیجه کار مطمئن شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *