لیزر تیتانیوم در کرج


دستگاه سوپرانو ایس تیتانیوم ۲۰۲۲ ، در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب ، با تکنولوژی جدید به علت کارایی و بازده بالا و تاثیرگذاری روی طیف های مختلف پوستی محبوبیت بسیار بالایی در بین پزشکان و اقشار مختلف جامعه دارد.
استفاده از لیزر تیتانیوم در کرج یک روش بی ضرر و دائمی برای حذف مو های زائد میباشد.
اثرگذاری این روش بستگی به نوع دستگاه و طول موج مورد استفاده در آن دارد.
انواع مختلف دستگاه ها ممکن است بر تیپ های پوستی خاصی موثرتر باشند.
دستگاه سوپرانو تیتانیوم با تکنولوژی منحصر به فرد و امکان استفاده همزمان سه تا چهار طول موج مختلف، برای انواع تیپ های پوستی موثر است.


چرا لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم بهترین دستگاه لیزر برای رفع موها یزائد است؟دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع مو های زائد است. که از لحاظ قیمت نیز نسبت به سایر دستگاه های لیزر مناسب تر میباشد.

استفاده از این دستگاه به طرز چشمگیری زمان درمان را کاهش میدهد. به گونه ای طراحی شده است که سهولت عمل برای شما عزیزان را فراهم کرده است.
با دستگاه سوپرانو تیتانیوم حذف مو های زائد در تمامی نقاط بدن امکان پذیر است. روی هر نوع پوستی قابلیت اثرگذاری بسیار بالایی دارد و نتایج درمانی آن برای شما عزیزان بسیار رضایت بخش بوده است.
پوست انسان از نظر درجه تیرگی و روشنی به 6 نوع مختلف دسته بندی میشود.

از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم مناسب بودن آن برای رفع مو های زائد هر 6 نوع تیپ پوستی میباشد.
سوپرانو تیتانیوم مستقیما روی فولیکول های مو اثر دارد و تاثیر روی بافت پوستی اطراف مو ندارد.

لیرز تیتانیوم در کرج
دستگاه سوپرانو ایس تیتانیوم 2022 در کرج و مرکز لیزر و زیبایی افتاب


مزایا ی استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو


روش حذف مو های زائد با دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دستگاه های دیگر متفاوت است. که در آن سه نوع طول موج متفاوت در یک نقطه جمع شده

ریشه مو های زائد را به بهترین شکل ممکن از بین میبرد.
طول موج 755 نانومتری مو های با رنگ روشن که در حالت عادی به راحتی دیده نمیشوند. حتی مو هایی که زیر پوست شما باشند را هدف قرار میدهد.

نانومتری برای پوست های تیره طول موج 810مناسب است و معمولا ریشه های عمیق را هدف قرار میدهد.
اما طول موج 1064 ایده آل تر بوده و نفوذ بیشتری دارد. برای مو هایی که که در اعماق زیاد قرار دارند کارایی بالایی دارد.
استفاده از سه نوع طول موج مختلف دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم را به یک روش ایده آل برای رفع مو های زائد تبدیل کرده است.
هیچ دستگاهی قدرت از بین بردن ریشه های مو را به طور کامل ندارد. اما استفاده از سه نوع طول موج متفاوت باعث شده است تا ریشه های مو در این روش به طور کامل از بین بروند.
هندپیس روس دستگاه بسیار بزرگ بوده که باعث شده زمان درمان نسبت به سایر روش ها بسیار کاهش پیدا کند.
به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به سن، جنسیت، ضخامت مو، هورمون و منطقه پوستی مورد درمان بستگی دارد.
هندپیس بزرگ و سیستم خنک کننده مناسب در این دستگاه باعث کاهش درد و التهابات پوستی میشود.

مراقبت های پس از لیزر موی زائد برای کاهش عوارض احتمالی بعد از درمان ضروری است. دستگاه لیزر تیتانیوم در کرج با توجه به تکنولوژی خاصی که دارد نسبت به دستگاه های دیگر کمترین آسیب پذیری را برای پوست دارد و این موضوع باعث کمرنگ تر شدن بحث مراقبت های پس از درمان در مورد استفاده از این دستگاه میباشد.


مشخصات کلید دستگاه لیزر تیتانیوم


این دستگاه میتواند سه تا چهار طول موج را در یک اپلیکاتور ترکیب کند و بخش های عمیق فولیکول مو را هدف قرار میدهد.
خنک کننده ای که در این دستگاه استفاده میشود درجه حرارت کنترل شده ای را در طول درمان اعمال میکند. که نسبت به سایر دستگاه ها امکان خطرات پوستی را به حداقل میرساند. در نوع خود منحصر به فرد میباشد. زیرا این دستگاه همزمان در حین انجام کار میتواند پوست بیمار را در دمای متعادلی نگه دارد و از سوختگی و التهابات پوستی پیشگیری میکند.
قابلیت خنک کنندگی پوست همزمان با انجام درمان در کمتر دستگاهی وجود دارد. هندپیس سه بعدی و مدل ساختاری کلی آن به گونه ای است. که دسترسی به قسمت های مختلف بدن مانند گوش و بینی را راحت تر کرده است.

ابتکار نوینی که در طراحی این دستگاه به کار برده شده است. نتایجی دقیق تر، قوی تر و سریعتر نسبت به سایر دستگاه های لیزر به همراه دارد.
استفاده از این دستگاه برای عزیزانی که از دستگاه های الکساندرایت، دایود و غیره جواب نگرفته اند به شدت توصیه میشود.
تفاوت دستگاه های مختلف لیزر به علت تفاوت در طول موج و فرکانس لیزر میباشد.استفاده همزمان از 3 تا 4 طول موج مختلف، این دستگاه را از بقیه متمایز ساخته است.
اگر از بی نتیجه ماندن نتایج جلسات مختلف لیزر خسته شده اید و به دنبال یک روش تضمینی هستید. استفاده از این دستگاه برای شما عزیزان توصیه میشود.

با لیزر تیتانیوم در کرج دیگر نگران نتایج درمان نخواهید بود. زیرا برای انواع مختلف پوست و مو طراحی شده است و علاوه بر این دوره درمانی کوتاهی دارد.

سوپرانو تیتانیوم در واقع جواهری برای حذف مو های زائد میباشد.


تفاوت و مقایسه دستگاه لیزر تیتانیوم در کرج با دیگر دستگاه موجود


دستگاه الکساندرایت دارای طول موج 755 نانومتر بوده و برای عزیزانی که دارای پوست روشن مناسب است.

با توجه به اینکه دستگاه سوپرانو تیتانیوم ، از سه طول موج مختلف استفاده میشود. مناسب برای انواع پوست تیره و روشن و انواع موج های نازک و زمخت میباشد.
سیستم خنک کننده این دستگاه بسیار قوی است که درمان با آن بدون کوچکترین درد و سوختگی میباشد.
دستگاه سوپرانو تیتانیوم ، جدیدترین دستگاه لیزر در دنیا میباشد. که با یکپارچه سازی طول موج های مختلف به طور قابل توجهی زمان درمان را برای شما عزیزان کاهش میدهد.

برخی از دستگاه های لیزر ، نمیتوانند همزمان تمام فولیکول های مو را از بین ببرند. این امر مانع از بین رفتن تمام مو های زائد میشود .

اما لیزر تیتانیوم در کرج از این قابلیت برخوردار بوده و با کمترین فشار و آسیب ممکن به پوست، مو های زائد را از بین میبرد.
شما همراه با پزشکان و اپراتور های مجرب در این کلینیک میتوانید مشاوره رایگان داشته باشید و از نتیجه کار دستگاه مطمئن شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *