لیزر تیتانیوم در کرج

مشخصات دستگاه سوپرانو آیس تیتانیوم 2022


سریع ترین عملکرد دربین دستگاه های مشابه
سیستم خنک کننده فوق پیشرفته آیس پلاس
دارای فناوری سه بعدی بالینی
لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ
پشتیبانی از تمام طیف رنگ های پوست
دارای توان خروجی ۱۲۰۰ وات
با لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم بدون درد و سوزش و سوختگی لیزر کنید .

مزایای استفاده از این دستگاه


روش حذف مو های زائد با این دستگاه با دستگاه های دیگر متفاوت است که در آن سه نوع طول موج متفاوت در یک نقطه جمع شده و ریشه مو های زائد را به بهترین شکل ممکن از بین میبرد.

طول موج 755 نانومتری مو های با رنگ روشن که در حالت عادی به راحتی دیده نمیشوند و حتی مو هایی که زیر پوست باشند را هدف قرار میدهد. طول موج لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم 810 نانومتری برای پوست های تیره مناسب است و معمولا ریشه های عمیق را هدف قرار میدهد.

با طول موج 1064 ایده آل تر بوده و نفوذ بیشتری دارد و برای مو هایی که که در اعماق زیاد قرار دارند کارایی بالایی دارد. استفاده از سه نوع طول موج مختلف دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم را به یک روش ایده آل برای رفع مو های زائد تبدیل کرده است.

هیچ دستگاهی قدرت از بین بردن ریشه های مو را به طور کامل ندارد اما استفاده از سه نوع طول موج متفاوت باعث شده است تا ریشه های مو در این روش به طور کامل از بین بروند.

هندپیس روس دستگاه بسیار بزرگ بوده که باعث شده زمان درمان نسبت به سایر روش ها بسیار کاهش پیدا کند. به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به سن، جنسیت، ضخامت مو، هورمون و منطقه پوستی مورد درمان بستگی دارد.

به دلیل فرکانس بالا و سه نوع طول موج مختلف نسبت به سایر روش ها سرعت بیشتری در رفع موی زائد دارد و برای انواع پوست مناسب است. هندپیس بزرگ و سیستم خنک کننده مناسب در این دستگاه باعث کاهش درد و التهابات پوستی میشود.

مراقبت های پس از لیزر موی زائد برای کاهش عوارض احتمالی بعد از درمان ضروری است و لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم با توجه به تکنولوژی خاصی که دارد نسبت به دستگاه های دیگر کمترین آسیب پذیری را برای پوست دارد و این موضوع باعث کمرنگ تر شدن بحث مراقبت های پس از درمان در مورد استفاده از این دستگاه میباشد.

شما همراه با پزشکان و اپراتور های مجرب در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب میتوانید مشاوره رایگان داشته باشید و از نتیجه کار مطمئن شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *