ژل لب روسی


تزریق ژل لب روسی چیست؟


تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه ی  V شکل دهان (که معروف به کمان  Cupid) است. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. تکنیک تزریق لب روسی ( Bow Cupid) بیشتر از اندازه لب ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه ی لب ها توجه دارد.
در مدل روسی، تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب (تقلید از جایی که مردم معمولاً خط لب خود را می کشند) برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب، انجام می شود.
بعد از اینکه طرح کلی لب ها مشخص شد، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق می شود تا حجم آنها را پرتر نشان دهد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود
که در مرکز زیبایی و لیزر آفتاب این تکنیک به صورت حرفه ای و اصولی صورت میگیرد


مشاوره ما به شما :

برای انتخاب حجم و سبک تزریق معمولا ما به فرم صورت، اندازه چشم ها و بینی توجه می کنیم، بسیاری اوقات پس از مشاوره تصمیم متقاضی تغییر می کند. معمولا تزریق فیلر لب به روش روسی لب ها را نسبت به چشم ها بسیار درشت تر کرده و معمولا برای عزیزانی که چشم های ریز یا لب بزرگی دارند توصیه نمی کنیم. به طور کلی تزریق به سبک فاین بر اساس تجربه ما طبیعی تر بوده و نتیجه رضایت بخش تری را برای متقاضی در پی دارد.
ما همیشه به دنبال زیبایی شما هستیم

ژل لب روسی
ژل لب روسی در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب با پزشکان متخصص و مجرب


ژل لب روسی چند سی سی لازمه؟ 


اما برای فردی که برای اولین بارقصدتزریق ژل دارد باید گفت برای هرقسمت صورت حداقل وحداکثرتقریبی مقدارژل وجود دارد و کاملاً نسبی است و مقدار تقریبی هم درهیچ رفرنسی معین و مشخص نیست. در واقع دو عامل تعیین می‌کند هرفردبرای هر ناحیه ازصورتش چه مقدار ژل نیازدارد. در مورد مراقبت بعد از تزریق ژل لب بیشتر بدانید
اول خود فرد است که قصدش از تزریق ژل چیست؟ ودوم اینکه، پزشک زیبایی شما باید به آناتومی صورت شما وهماهنگ شدن اجزای صورتتان بعد از تزریق ژل فکر کرده باشد. 
اما به طور کلی تزریق یک سی سی ژل، کمترین میزان تزریق ژل لب می‌باشد. 


آیا بعد از ژل لب روسی به استراحت خاصی نیاز است؟


این روش ممکن است نسبت به روش‌های معمول دیگر، به زمان استراحت بعد از تزریق فیلر لب بیشتری نیاز داشته باشد، زیرا ورم جدی تری بعد از این عمل (و در بعضی موارد کبودی) ایجاد می‌شود. این ورم یا کبودی نباید موجب نگرانی فرد شود و معمولا بدون هیچ مشکلی از بین می‌رود. در ادامه به برخی از نکات مراقبتی پس از پروتز لب روسی اشاره می‌کنیم.

1.تا زمانی که اثر بی‌حسی استفاده شده به طور کامل از بین نرفته است از خوردن هرگونه خوراکی دوری کنید، زیرا نداشتن حس باعث می‌شود لب‌های شما دچار آسیب دیدگی شوند.

2.پس از تزریق ژل لب روسی بهتر است تا چند روز از کمپرس یخ استفاده کنید.

3.از ویتأمین D استفاده کنید.

4.به دلیل افزایش خون‌رسانی در لب بهتر است از دارو‌های ضدانعقاد خون استفاده کنید.

5.از گرمای شدید دوری کنید.

6.از آشامیدن نوشیدنی‌های الکلی بپرهیزید.

7.ورزش‌های سنگین انجام ندهید. نکته مهم‌تر اینکه دو تا سه هفته طول می‌کشد تا لب‌های شما به حالت طبیعی خود برسند. به همین دلیل باید صبور باشید تا نتیجه دلخواه را مشاهده کنید.

شما همراه با پزشکان و اپراتور های مجرب در مرکز لیزر و زیباییآفتاب میتوانید مشاوره رایگان داشته باشید و از نتیجه کار دستگاه مطمئن شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *