ریموو تتو با دستگاه کیوسوئیچ در کرج

دستگاه کیوسوئیچ برای ریموو تتو

دستگاه کیوسوئیچ یک لیزر اختصاصی است که برای ریموو تاتو و حذف لکه‌های پوستی به کار می‌رود. این دستگاه با توانایی ایجاد امواج لیزر با انرژی بالا در مدت زمان کوتاه را داراست. پس از تصمیم به ریموو خالکوبی خود با انتخاب دستگاه کیوسوئیچ،امواج لیزر توسط دستگاه به پوست مشتری ارسال می‌شود و پیکسل‌های رنگی تتو توسط انرژی لیزر تجزیه و تفکیک می‌شوندو به آسانی و بدون نیاز به جراحی ریموو تاتو انجام میشود. 

تفاوت ریموو تتو با دستگاه کیوسوئیچ

بریدن و جراحی ناحیه ای که در آن تاتو یا خالکوبی زده شده و سپس دوختن ناحیه مورد نظرکرایوتراپی یا سرما درما بیرون کشیدن رنگ به کمک یک خمیر مخصوص استفاده از اسیدهای شیمیایی، درم ابریژن مکانیکی که از یک وسیله مخصوص برای سایش در این روش استفاده می شود.سل ابریژن که در این روش از نمک به منظور تراشیدن پوست استفاده می گردد.میکرودرم ابریژن که در این روش پودر های کریستال اکسید آلومینیوم بر روی پوست پاشیده شده و پوست به طور سطحی تراشیده و سابیده می شود.

لازم به ذکر است که در این روش فقط خالکوبی های سطحی از بین رفته و پاک می شوند.

 

مزایای استفاده دستگاه کیوسوئیچ

 • غیرتهاجمی بودن ریموو تتو با دستگاه کیوسوئیچ تنها روش مؤثر و غیرتهاجمی برای از بین بردن لیزر بدون باقی ماندن جای زخم خواهد بود
 • درد کمتر نسبت به روش‌های سنتی
 • توانایی از بین بردن همه‌ی رنگ‌ها
 • سازگار بودن با بدن
 • بی خطرترین روش از بین بردن تتو

 

مراقبت‌های پس از ریموو تاتو با دستگاه کیوسوئیچ

پس از هر جلسه لازم است تا دستورالعمل‌های مراقبتی خاصی را رعایت کنید. معمولاً این مراقبت‌ها شامل استفاده از پمادهای آنتی باکتریال به مدت چند روز خواهد بود. این پماد به ترمیم پوست و کاهش خطر عفونت کمک خواهد کرد:

 • پس از هر بار استعمال پماد، پانسمان زخم را نیز تعویض کنید، حداقل به مدت 2 هفته برای ریموو تتو با دستگاه کیوسوئیچ،
 • ناحیه‌ی درمان شده را تمیز و خشک نگه دارید،
 • از پوشیدن لباس‌های تنگ خودداری کنید،
 • از قرار دادن ناحیه‌ی درمان شده در معرض نور خورشید پرهیز کنید،
 • دلمه‌ها و تاول‌های ایجاد شده را نکنید.

نحوه عملکرد لیزر کیوسوییچ و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان

 1. پاک کردن تاتو با لیزر یا لیزر درمانی که شامل لیزرهای غیر لایه بردار همچون کیوسوئیچ و لیزرهای لایه بردار همچون اربیوم می باشد.
 2. ریموو تتو که دستگاه کیوسوئیچ موجب منفجر شدن ذرات رنگ داخل پوست شده و آن ها به ذرات بسیار ریزی تبدیل می نماید.
 3. ذرات ریز به وسیله سلول های لاشه خوار برداشته می شوند، به تدریج دفع می گردند.
 4. در واقع می توان گفت سلول های ایمنی خود تاتو عمل اصلی پاک شدن رنگ خالکوبی را انجام داده و با ریزه خواری کردن رنگ های ریز شده موجب از بین رفتن رنگ تاتو می شوند.
 5. با توجه به اینکه رنگ دانه ها در عمق های متفاوتی وارد پوست شده و رنگ های مختلف و متعددی در خالکوبی وجود دارد، نمی توان تضمینی در رابطه با پاک کردن تاتو در یک جلسه داد و برای از بین بردن و تخریب این رنگ دانه ها به جلسات متعددی نیاز است.

پایان مقاله ریموو تاتوی کلنیک آفتاب

ریموو تتو با دستگاه کیوسوئیچ یک روش موثر و نوین برای حذف تتوها و لکه‌های پوستی است. شما همراه با پزشکان و اپراتور های مجرب در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب میتوانید مشاوره رایگان داشته باشید و از نتیجه کار مطمئن شوید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *