همه پست ها

تزریق بوتاکس صورت در کرج

زریق بوتاکس صورت در کرج و مرکز لیزر و زیبایی آفتاب با مشاوره رایگان برای شما عزیزان میباشد . تزریق بوتاکس صورت سیگنال عصب به عضلات مورد نظر را مسدود می کند. عضله تزریق شده دیگر نمی تواند از طریق پالس ایجاد شده از عصب به عضله منقبض شود و این باعث می شود چین و چروک ها ریلکس شده و منقبض نشوند و جوانسازی صورت انجام شود.

ژل لب روسی در کرج

در مدل روسی، تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب (تقلید از جایی که مردم معمولاً خط لب خود را می کشند) برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب، انجام می شود.
بعد از اینکه طرح کلی لب ها مشخص شد، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق می شود تا حجم آنها را پرتر نشان دهد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود
که در مرکز زیبایی و لیزر آفتاب این تکنیک به صورت حرفه ای و اصولی صورت میگیرد

مزوتراپی صورت در کرج

مزوپراتی صورت یا مزودرمانی صورت خستگی، کسلی و چین و چروک‌های پوست صورت را بهبود می‌بخشد، علاوه بر این به بهبود جریان خون و دفع سموم بسیار کمک می‌کند. از این روش می‌توان برای درمان مشکلات مربوط به رنگدانه پوست و درمان اسکار و آکنه استفاده کرد. کسانی که از مزوتراپی پوست صورت استفاده کرده‌اند، نشان داده است که این روش، فوق‌العاده نتیجه‌بخش بوده و مراجعه‌کنندگان رضایت کافی را داشته‌اند.

لیزر کندلا در کرج

دستگاه‌ کندلا دارای طول موج 755 نانومتر هستش که به دلیل اینکه در آنها از سنگ یاقوت یا الکساندرا استفاده شده است دارای کیفیت بالایی هستند .
 عمدتا برای لیزر موهای زائد استفاده می شوند.

لیزر تیتانیوم در کرج

دستگاه سوپرانو ایس تیتانیوم ۲۰۲۲ در مرکز لیزر و زیبایی آفتاب با تکنولوژی جدید به علت کارایی و بازده بالا و تاثیرگذاری روی طیف های مختلف پوستی محبوبیت بسیار بالایی در بین پزشکان و اقشار مختلف جامعه دارد.

استفاده از لیزر یک روش بی ضرر و دائمی برای حذف مو های زائد میباشد.

اثرگذاری این روش بستگی به نوع دستگاه و طول موج مورد استفاده در آن دارد.

انواع مختلف دستگاه ها ممکن است بر تیپ های پوستی خاصی موثرتر باشند.

دستگاه سوپرانو تیتانیوم با تکنولوژی منحصر به فرد و امکان استفاده همزمان سه تا چهار طول موج مختلف، برای انواع تیپ های پوستی موثر است.

لیزر موهای زائد

کارامدترین روش حذف موهای زائد، لیزر می باشد که منحصراً با تمرکز روی سلولهای رنگدانه ساکن در فولیکول مو ، ریشه مو را می سوزاند. بعد از چند جلسه لیزر مو ، می توانید تیغ خود را دور بریزید و قرار ملاقات اپیلاسیون خود را لغو کنید کارامدترین روش حذف موهای زائد، لیزر می باشد…

مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ

روشی که از ترکیب دو روش دیگر برای جوان‌سازی پوست ترکیب‌شده و مزیت‌های هر دو روش را با هم دارد. مزونیدلینگ نه تنها یک روش موثر برای جوانسازی پوست است بلکه با استفاده از این روش می‌توان به رشد موها نیز کمک کرد و مانع ریزش آن‌ها شد. در مزونیدلینگ مو روند تولید الاستین سریع‌تر…

بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود. این دارو از سم بوتولونیوم نوع A ساخته شده که به صورت موقتی باعث فلج شدن عضلات می‌شود. علت اصلی ایجاد چین و چروک‌های متحرک صورت، حرکت عضلات است. پس اگر آن‌ها را فلج کنیم، خطوط صورت هم…